BZV55-B15,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-B15,115
JLCPCB Part #
C282532
Package
MiniMELF
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 14.7V~15.3V 15V 30Ω 500mW 50nA@10.5V MiniMELF Zener Diodes ROHS