BZV55-B13,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV55-B13,115
JLCPCB Part #
C550391
Package
SOD-80C
Description
1 Independent 100nA@8V 10Ω 12.7V~13.3V 13V 500mW SOD-80C Zener Diodes ROHS