BZV49-C9V1,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV49-C9V1,115
JLCPCB Part #
C550388
Package
SOT-89-3
Description
1 Independent 15Ω 1W 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V ±5% SOT-89-3 Zener Diodes ROHS