BZV49-C56,115
MFR.Part #
BZV49-C56,115
JLCPCB Part #
C550379
Description
1 Independent 1W 200Ω 5.2V~6V 50nA@39.2V 56V ±5% SOT-89-3 Zener Diodes ROHS