BZV49-C4V7,115
MFR.Part #
BZV49-C4V7,115
JLCPCB Part #
C550377
Description
1 Independent 1W 3uA@2V 4.4V~5V 4.7V 50Ω ±5% SOT-89-3 Zener Diodes ROHS