BZV49-C4V3,115
MFR.Part #
BZV49-C4V3,115
JLCPCB Part #
C550375
Description
1 Independent 1W 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V 80Ω ±5% SOT-89-3 Zener Diodes ROHS