BZV49-C3V6,115
MFR.Part #
BZV49-C3V6,115
JLCPCB Part #
C550371
Description
1 Independent 1W 3.4V~3.8V 3.6V 5uA@1V 85Ω SOT-89-3 Zener Diodes ROHS