BZV49-C39,115
MFR.Part #
BZV49-C39,115
JLCPCB Part #
C550368
Description
1 Independent 130Ω 1W 37V~41V 39V 50nA@27.3V ±5% SOT-89-3 Zener Diodes ROHS