BZV49-C12,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZV49-C12,115
JLCPCB Part #
C550358
Package
SOT-89-3
Description
1 Independent 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 1W 25Ω ±5% SOT-89-3 Zener Diodes ROHS