BZT52H-C27,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52H-C27,115
JLCPCB Part #
C404361
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 25.1V~28.9V 27V 40Ω 50nA@18.9V 830mW SOD-123F Zener Diodes ROHS