BZT52-C43J
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZT52-C43J
JLCPCB Part #
C550288
Package
SOD-123
Description
1 Independent 350mW 40V~46V 43V 50nA@30.1V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS