BZB84-C47,215
MFR.Part #
BZB84-C47,215
JLCPCB Part #
C550137
Description
1 Pair Common Anode 170Ω 300mW 44V~50V 47V 50nA@32.9V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS