BZB84-C16,215
MFR.Part #
BZB84-C16,215
JLCPCB Part #
C550120
Description
1 Pair Common Anode 15.3V~17.1V 16V 300mW 40Ω 50nA@11.2V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS