BZB784-C12,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZB784-C12,115
JLCPCB Part #
C455050
Package
SOT-323
Description
1 Pair Common Anode 100nA@8V 11.4V~12.7V 12V 25Ω 350mW SOT-323 Zener Diodes ROHS