BUK9Y38-100E,115
MFR.Part #
BUK9Y38-100E,115
JLCPCB Part #
C458187
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 2.1V 2.541nF 21.6nC@5V 30A 38mΩ@5V 94.9W SOT-669 MOSFETs ROHS