BUK9Y27-40B,115
MFR.Part #
BUK9Y27-40B,115
JLCPCB Part #
C550044
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11nC@5V 2.3V 24mΩ@10V 34A 40V 59.4W 959pF SOT-669 MOSFETs ROHS