BUK9Y25-60E,115
MFR.Part #
BUK9Y25-60E,115
JLCPCB Part #
C456138
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 12nC@5V 2.1V 21.5mΩ@10V 34A 60V 65W SOT-669 MOSFETs ROHS