BUK9Y21-40E,115
MFR.Part #
BUK9Y21-40E,115
JLCPCB Part #
C456139
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 17mΩ@10V 2.1V 33A 40V 45W 7nC@5V 824pF SOT-669 MOSFETs ROHS