BUK9Y15-100E,115
MFR.Part #
BUK9Y15-100E,115
JLCPCB Part #
C550038
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14.7mΩ@10V 195W 2.1V 45.8nC@5V 6.139nF 69A SOT-669 MOSFETs ROHS