BUK9Y12-55B,115
MFR.Part #
BUK9Y12-55B,115
JLCPCB Part #
C550036
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.65V 106W 175pF 2.16nF 32nC@5V 55V 61.8A 8.1mΩ@10V SOT-669 MOSFETs ROHS