BUK9Y11-30B,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9Y11-30B,115
JLCPCB Part #
C550032
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.211nF 1.5V 16.5nC@5V 160pF 30V 59A 75W 9.3mΩ@5V SOT-669 MOSFETs ROHS