BUK9M12-60EX
MFR.Part #
BUK9M12-60EX
JLCPCB Part #
C179361
Package
SOT1210
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12mΩ@5V 138pF 2.1V 2.769nF 234pF 54A 60V 7.9nC@5V 79W N-Channel SOT1210 MOSFETs ROHS