BUK9K8R7-40EX
MFR.Part #
BUK9K8R7-40EX
JLCPCB Part #
C550005
Package
SOT-1205
Description
-55℃~+175℃ 1.7V 15.7nC@5V 157pF 2 N-Channel 2.11nF 30A 40V 53W 8mΩ@10V SOT-1205 MOSFETs ROHS