BUK9K6R2-40E,115
MFR.Part #
BUK9K6R2-40E,115
JLCPCB Part #
C179359
Package
SOT1205
Description
-55℃~+175℃ 2 N-Channel 2.1V 222pF 3.281nF 35.4nC@10V 40A 40V 414pF 6.2mΩ@5V 68W N-Channel SOT1205 MOSFETs ROHS