BUK98180-100A/CUX
MFR.Part #
BUK98180-100A/CUX
JLCPCB Part #
C282530
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 201mΩ@4.5V 2V 4.6A 50pF 619pF 72pF 8W N-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS