BUK98180-100A/CU115
MFR.Part #
BUK98180-100A/CU115
Description
-55℃~+150℃ 100V 201mΩ@4.5V 2V 4.6A 50pF 619pF 72pF 8W N-Channel - MOSFETs ROHS