BUK98150-55/CU135
MFR.Part #
BUK98150-55/CU135
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 161mΩ@4.5V 2.8nC@5V 2V 320pF 5.5A 55V 55pF 64pF 8W N-Channel - MOSFETs ROHS