BUK964R1-40E,118
MFR.Part #
BUK964R1-40E,118
JLCPCB Part #
C549978
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 182W 2.1V 3.4mΩ@5V 352pF 40V 52.1nC@5V 6.65nF 75A D2PAK MOSFETs ROHS