BUK9635-100A-118
MFR.Part #
BUK9635-100A-118
JLCPCB Part #
C3277450
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 149W 220pF 2V 3.573nF 314pF 34mΩ@10V 41A N-Channel D2PAK MOSFETs ROHS