BUK962R8-60E,118
MFR.Part #
BUK962R8-60E,118
JLCPCB Part #
C549973
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 15.6nF 2.1V 2.29mΩ@5V 324W 444pF 60V D2PAK MOSFETs ROHS