BUK9629-100B,118
MFR.Part #
BUK9629-100B,118
JLCPCB Part #
C549970
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 157W 27mΩ@10V 2V 33nC@5V 4.36nF 46A D2PAK MOSFETs ROHS