BUK9615-100E,118
MFR.Part #
BUK9615-100E,118
JLCPCB Part #
C549961
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7V 100V 12.5mΩ@5V 182W 202pF 5.11nF 60nC@5V 66A D2PAK MOSFETs ROHS