BUK9615-100A,118
MFR.Part #
BUK9615-100A,118
JLCPCB Part #
C549960
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5V 100V 11.5mΩ@10V 230W 325pF 6.5nF 75A D2PAK MOSFETs ROHS