BUK9609-75A,118
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9609-75A,118
JLCPCB Part #
C549956
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 230W 2V 75A 75V 8.5mΩ@10V 8.84nF D2PAK MOSFETs ROHS