BUK9608-55B,118
MFR.Part #
BUK9608-55B,118
JLCPCB Part #
C549954
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 203W 206pF 2V 45nC@5V 5.28nF 55V 6.2mΩ@10V 75A D2PAK MOSFETs ROHS