BUK954R4-40B127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK954R4-40B127
JLCPCB Part #
C3280674
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.131nF 24nC@5V 254W 2V 4.4mΩ@5V 40V 558pF 7.124nF 75A N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS