BUK9515-100A127
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK9515-100A127
JLCPCB Part #
C3280695
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 100V 14.4mΩ@25A,10V 230W 2V@1mA 75A 8.6nF@25V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS