BUK9275-100A,118
MFR.Part #
BUK9275-100A,118
JLCPCB Part #
C549945
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.268nF 1.5V 100V 21.7A 62mΩ@10V 88W 90pF DPAK MOSFETs ROHS