BUK9230-100B,118
MFR.Part #
BUK9230-100B,118
JLCPCB Part #
C549943
Description
-55℃~+185℃ 1 N-channel 1.5V 100V 167W 2.854nF 24mΩ@10V 33nC@5V 47A 81pF DPAK MOSFETs ROHS