BUK9226-75A,118
MFR.Part #
BUK9226-75A,118
JLCPCB Part #
C549942
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 114W 24.6mΩ@10V 2V 3.12nF 45A 75V DPAK MOSFETs ROHS