BUK9214-30A,118
MFR.Part #
BUK9214-30A,118
JLCPCB Part #
C549936
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 107W 2.317nF 260pF 2V 30V 31nC@5V 63A 9mΩ@10V DPAK MOSFETs ROHS