BUK7Y8R7-60E115
MFR.Part #
BUK7Y8R7-60E115
Description
-55℃~+175℃ 147W 14nC@10V 267pF 3.159nF 372pF 4V 60V 8.7mΩ@10V 87A N-Channel - MOSFETs ROHS