BUK7Y18-75B,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7Y18-75B,115
JLCPCB Part #
C549913
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 105W 115pF 13.8mΩ@10V 2.173nF 35nC@10V 49A 4V 75V SOT-669 MOSFETs ROHS