BUK7M15-40HX
MFR.Part #
BUK7M15-40HX
JLCPCB Part #
C549884
Package
SOT1210
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 12.2mΩ@10V 30A 40V 44W 801pF 9.1nC@10V SOT1210 MOSFETs ROHS