BUK7K35-60EX
MFR.Part #
BUK7K35-60EX
JLCPCB Part #
C179348
Description
-55℃~+175℃ 117pF 12.5nC@10V 2 N-Channel 20.7A 38W 4V 60V 67mΩ@10V 794pF 92pF N-Channel SOT1205 MOSFETs ROHS