BUK7K134-100E115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK7K134-100E115
Description
-55℃~+175℃ 100V 121mΩ@10V 32W 4.3nC@10V 4V 564pF 56pF 69pF 9.8A N-Channel - MOSFETs ROHS