BUK7909-75ATE127
MFR.Part #
BUK7909-75ATE127
JLCPCB Part #
C3290392
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 120A 121nC@10V 272W 4.7nF 455pF 4V 75V 9mΩ@10V N-Channel TO-220-5 MOSFETs ROHS