BUK7908-40AIE127
MFR.Part #
BUK7908-40AIE127
JLCPCB Part #
C3280649
Description
-55℃~+175℃@(Tj) 221W 3.14nF@25V 40V 4V@1mA 75A 84nC@10V 8mΩ@50A,10V N-Channel TO-220-5 MOSFETs ROHS