BUK766R0-60E,118
MFR.Part #
BUK766R0-60E,118
JLCPCB Part #
C549853
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 182W 272pF 4.52nF 4.58mΩ@10V 4V 60V 62nC@10V 75A D2PAK MOSFETs ROHS