BUK764R4-60E,118
MFR.Part #
BUK764R4-60E,118
JLCPCB Part #
C503636
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 234W 3.23mΩ@10V 377pF 6.23nF 60V 82nC@10V TO-263 MOSFETs ROHS